Siirdumine Virginia. Välismaalane ja elab Virginia

 

Jätkuvalt analüüsides erinevaid riike, mis lähevad imeliku Ameerika rahva tähistamiseks, ei saa me kindlasti mitte ükskõik millist.

Idarannikul on tegelikult olemas ainulaadne reaalsus, mida tuleb avastada.

Üks esimesi kolmeteistkümnest Ameerika kolooniast, mis on rikas ajalooliste mälestiste poolest, nagu Monticello, kuulus Charlottesville'i istandik Thomas Jefferson, Jamestowni asula ja koloniaalne Williamsburg, meie veeru peategelane on ... Virginia! Geograafiliselt tuntud oma looduslike iluduste poolest on see reaalsus ideaalne neile, kes soovivad liikuda ja armastust lasta. Kuid mitte ainult seda, et isegi kui sa soovid rohkem teada saada, peate järgima meie nõuandeid. Meie mini-juhend, mis võimaldab teil osta kogu Virginia rahuliku vara, on algamas!

                                                         

                   

Alustame mõnest ajaloost (mis pole kunagi valus!)

Selle rahva nimi on sümbol sügavale sidemele, mis eksisteeris koloonia ja Inglismaa kuninganna Elizabeth I vahel, mida tuntakse "Virgin Queen" nime all.

See maa on kuulus ka selle eest, et ta on sünnitanud kuni kaheksa tulevast Ameerika presidendi. Lühidalt öeldes ei ole selle riigi ajaloolist traditsiooni kindlasti alahinnatud, sest geograafilise struktuuri osas on oluline meeles pidada, et piirkonnas on kuus täiesti erinevat piirkonda: Ridge ja Valley, Shenandoah Valley, Blue Ridge Mäed, Foothills, Piemonte ja Tidewater.

Virginia on ka paljude erinevate rahvusparkide kaitse alla kuuluvate, imelise ja unikaalse bioloogilise mitmekesisusega alade territooriumil. Jättes kõrvale nüüd tüüpiliselt maastikukujunduse, läheme ka tehnilisematele aspektidele. ?

Ka sel juhul, nagu kõigil muudel Ameerika lipu tähedel, on Virginia sisenemise põhidokumendiks pass, kuid küsimus, mida paljud küsivad, on seotud elatustasemega, mida saaks püsida siis, kui nad Virginiani kolisid . Noh, me Realigro's oleme seda ka mõelnud, lisades väikese nimekirja peamistest varadest ja kuludest, mis võivad tekkida siis, kui nad saavad Virginia kodanikeks.

Uurime koos!

1 kilo kana maksab üldiselt 6,4 ja 7,3 dollarit

1 liiter piima maksab tavaliselt vahemikus 0,7 kuni 0,8 dollarit

Tosin muna maksis umbes 2,2 dollarit

Leib: 1,5-1,8 $

1/2 kilo tomatit: 2,1-2,4 $

1 kg õunu: vahemikus 3,1-3,6 $

1 kilo kartuleid: 1,5-1,8 $

Hinnad, millele me viitame, on seotud pealinna Richmondi elukallidusega, ilmselgelt kõikuvad hinnad alati nii lähtekoha suuruse järgi kui ka tänu pakutavatele võimalustele.

Viimane, kuid mitte vähem tähtis on kinnisvaratööstus, kui palju tasub osta kinnisvara Virginia?

Liisingulepingute puhul on võimalik leida tõesti soodsaid võimalusi alates 400 eurost kuus, samas kui müügi läbirääkimised algavad 150 000 eurost.

 

Nüüd, kui teate, kuidas Virginia-sse kolida, saame soovida ainult head reisi!

Related Insights

  •  
    Siirdumine Virginia. Välismaalane ja elab Virginia

      Jätkuvalt analüüsides erinevaid riike, mis lähevad imeliku Ameerika rahva tähistamiseks, ei saa me kindlasti mitte ükskõik millist. Idarannikul on tegelikult olemas ainulaadne reaalsus, mida tuleb avastada. Üks esimesi kolmeteistkümnest Ameerika kolooniast, mis on rikas ajalooliste mälest ...

Kuulutused seotud

Cod. 36451

Müük Haagiselamu, Virginia, Richmond, Richmond, Virginia Gateway Seaport

2,474.23EUR
Müük
Haagiselamu

1.86 m²
Olete nüüd teadlik sellest, et see on 100% võimalik Mida saab Ameerika Ühendriikides kaasaegne konteinermaja osta ja kulub vaid 7 päeva Kuubale jõudm...
Cod. 11645

Müük Villa, Virginia, Virginia Beach, Virginia Beach, Virginia Beach

1,800,000.00EUR
Müük
Villa

610 m²
Kogu vara "
UNAVAILABLE
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB