Realigro Builders | Realigro.co.ee

Pange oma puhkuseks mõeldud üüripinnad Realigro
abil rohkem raha teenima!

Isiklik reserveeritud ala
  • Avaldage ja hallake oma kinnisvarakuulutusi oma arvutis.

Üleilmne võrgustik
  • Teie kuulutused on nähtavad rohkem kui 190 riigis.
  • Vahetage teavet ja teenuseid kinnisvaraekspertidega kogu maailmas.

Ööpäevaringne tugi
  • Meie meeskond pakub kõigi teie probleemide lahendamiseks tehnilist tuge.
Zero - Puuduvad litsentsitasud
- Puuduvad vahendustasud
Piiramata kuulutused
  Realigro BUILDERS
Kuulutage rohkem kui 190 riigis Realigro võimaldab teil näidata oma kuulutust ostjatele mis tahes riigis üle kogu maailma.

See tähendab rohkem kohandatud vihjeid kui mis tahes muul olemasoleval kinnisvaraplatvormil!
Teie reserveeritud ala Sisestage uued kinnisvarakuulutused ja hallake oma olemasolevat kinnisvaraportfelli. See on lihtne ja intuitiivne.

Igale kuulutusele saate lisada pilte, ühe video ja kuni kolm spetsiifilist dokumenti ükskõik millises failivormingus (nt brošüürid, flaierid, spetsifikatsioonid jne).

Platvorm tõlgib teie kuulutused 24 keelde ja kohandab teavet iga vaataja eelistuste järgi. Iga kasutaja näeb kinnisvarahinda soovitud valuutas ja pindala jalgades või ruutmeetrites vastavalt oma seadistustele.
Võtke vastu teateid potentsiaalsete huviliste kohta e-posti ja/või tekstisõnumi teel Võtke vastu teavet teie kinnisvara ostmisest huvitatud inimeste kohta otse oma e-posti ja telefoni teel.
Realigro Appeal Meie suur kinnisvaraandmebaas võimaldab teil teada saada, millised on maailma kõige dünaamilisemad kinnisvaraturud. Saate sorteerida neid riikide, kinnisvara liigi ja muude kriteeriumide järgi.

Tänu Realigro Appealile saate teada, mitu inimest vaatab iga teie kuulutust reaalajas.
Avaldage uudiseid ja reklaammaterjale Tänu reserveeritud alale saate edastada meie lugejaskonnale uudiseid ja reklaammaterjale, meelitada ligi rohkem kliente ja suurendada nende lojaalsust.
Kuulutage iPhone'is Teie kuulutus avaldatakse automaatselt Realigro iPhone'i rakenduses ja seda näevad mobiilikasutajad kogu maailmas.
Ööpäevaringne tehniline tugi Meie ekspertide rühm abistab teid kogu aeg juhul, kui teil peaks esinema platvormiga seotud probleeme.
Kaubamärgi kasutamine Klientidega suhtlemisel saate näidata, et kuulute maailma suurimasse kinnisvaravõgustikku. piiratud
Vahendustasud, Litsentsitasud Puuduvad Puuduvad
Piiramata kuulutused 12 kuuks 490 EUR
 
 
2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB