Kolimine Maldiividele. Kodumaalt lahkunud ja elavad Maldiividel

 

 

Kui mõtleme kohtadele, kus tahame ümbritsevast reaalsusest ja igapäevasest rutiinist täielikult põgeneda, tulevad need kohe meelde: Maldiivid.

Ilma kahtluse varjuta kujutavad need ühist kujutlusvõimet lõplikult. Paradiisirandid, kristallselge meri ... sobivad ideaalselt neile, kes soovivad nautida rikkuse ja looduse ilu. Tavaliselt eeldatakse siiski, et need imelised nurgad võivad olla teatud tasemel sihtturu sihtkohaks. Miski ei saa enam valesti olla! Maldiividel kinnisvara ostmine võiks olla ideaalne lahendus kõigile, kes soovivad lihtsalt investeerida võõrasse kinnisvarasse. Täna avalikustame tegelikult kõik näpunäited selle suurepärase sammu täielikuks rahulikuks tegemiseks, ilma et tekiks ebameeldivaid probleeme.

Ja siis, kui olete selleks valmis, saame alustada!

Alustame sellega, et Maldiive tutvustatakse kui keskkonda, mis on ülejäänud maailmast täiesti eraldatud. Seda omadust ei tohiks alahinnata, eriti kui olete pärit läänemaailmast, päevakorral meeletu rütm ja stress.

               

See on enam kui tuhandest saarest koosnev saarestik, kus on võimalik harjutada tegevusi, mis on otseses kokkupuutes loodusega, näiteks sukeldumine mantakiirte ja vaalahaidega.

Integreerumine kohaliku kultuuriga ei ole nii keeruline, kui arvestada, et kohalik keel dhivehi on asendatud inglise keelega, õpetatud koolides ja seda räägib suurepäraselt 98% elanikkonnast.

Kuid paljude inimeste küsitav küsimus on: kas on parem kolida Maldiividele? Tegelikkusele võimalikult lähedase vastuse saamiseks otsustasime lisada väikese nimekirja peamiste kaupade ja teenuste hindadest. Peetud linn on pealinn Malè ja ametlik valuuta on Maldiivide Rufiyaa. (Maldiivide 1 rufiyaa vastab 0,057 eurole).

Toitlustus, restoran Economic 60.00 Rf

Toitlustus kahele inimesele, keskmine restoran, kolmekäiguline 456,82 Rf

Menüü McDonaldsist (või samaväärsest menüüst) 139.50 Rf

Piim (tavaline), (1 L) 25,75 Rf

Värske valge leiva (500 g) lisamine 23.00 Rf

Riis (valge), (1 kg) 9,50 Rf

Munad (tavalised) (12) 24.00 Rf

Ühesuunapilet (kohalik transport) 25.00 Rf

Kuu tellimus (täishind) 800.00 Rf

Takso algtasu (tavahind) 25.00 Rf

Põhiline (elekter, küte, kliimaseade, vesi, prügi) korterile suurusega 85m2 3,298,61 Rf

Üldiselt võime öelda, et elukallidus on hästi proportsionaalne territooriumil pakutavate pakkumistega. Kuid see, mida tahame rohkem teada saada, on see, kuidas kohalikul kinnisvaraturul liikuda.

Kõigis Maldiivide suuremates linnades on hinnad kinnisvara osas üldiselt homogeensed, mistõttu on enam-vähem ranniku lähedal asuva koha valimine tulevase ostja äranägemisel: ümbritsevad iludused on sama kõrgel tasemel!

Müügilepingu sõlmimiseks algavad hinnad 63,686,48 Rf ruutmeetri kohta. Rendilepingute puhul on olukord erinev, kuupõhjaga 9,055,56 Rf. Mis öelda, nüüd teate selle maa kohta kõike ... peate lihtsalt pakkima!

Related Insights

  •  
    Kolimine Maldiividele. Kodumaalt lahkunud ja elavad Maldiividel

        Kui mõtleme kohtadele, kus tahame ümbritsevast reaalsusest ja igapäevasest rutiinist täielikult põgeneda, tulevad need kohe meelde: Maldiivid. Ilma kahtluse varjuta kujutavad need ühist kujutlusvõimet lõplikult. Paradiisirandid, kristallselge meri ... sobivad ideaalselt neile, kes soovi ...

Kuulutused seotud

Cod. 36530

Müük Maja, Maldiivid, Male, Male, center

Reserved negotiation
Müük
Maja

148 m²
Ilus maja müügiks halb
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB