Liikumine New Orleansi: kõik, mida vajate Louisiana kohta

Ameerikas on oma suuruse ja suuruse poolest ka mitmeid erinevusi eri liikmesriikide vahel. Olgu see Ameerika mandri põhja- või lõunaosas koht, kus te unistate külastamise kohta ja kuhu kinnisvara osta, me Realigro's aitame teil leida teie vajadustele kõige paremini sobiva lahenduse, andes teile kogu vajaliku teabe, et investeerida parimal viisil. Täna räägime ühest USA kõige kuulsamast riigist, Jazzi hällist, rockist, bluesist, evangeeliumist, muusika pealinnast: New Orleans, Louisiana. Alustame mõnest geograafia mõttest, mis ei ole kunagi valus, eriti kui soovid osta New Orleansi kinnisvara.

               

Texas, Arkansas ja Mississippi ääres asuv nimi on René-Robert Cavelier, kes Prantsusmaa kuninga Louis XIV auks nimetas seda "Louis'i maaks". Pole juhus, et inglise-prantsuse kakskeelsus on selles riigis ikka veel olemas, mis on märk Prantsusmaale.

Sellel riigil on eripära: see on tegelikult võimalik jagada kaheks osaks: mäkiline ja lame, mida pestakse Mississippi poolt. Kliima osas on temperatuurid subtroopilised koos sagedaste duššidega aastaringselt ning soojad ja kuivad suved, mis jõuavad 32 ° C-ni. Ainus probleem, mis on seda rahvast alati tähistanud, oli kahtlemata see orkaan, mis kulla laastavate tagajärgedega on aastate jooksul Louisiana põlvili toonud. Pärast seda lühikest füüsilist - geograafilist kirjeldust jõuame kõige olulisema ja praktilise teabe juurde. Millised dokumendid on vajalikud selle riigi juurdepääsuks? Reeglid on alati samad, mida kohaldatakse peaaegu kõigis USA osariikides. Vähem kui 90 päeva jooksul ei nõuta USA viisa, kuid piisab viisavabadusprogrammist, mida saate sellega seotud saidil liituda. Vastasel juhul on vaja viisat, mis sõltub teie vajadustest. Kui juurdepääsu probleem on lahendatud, mõistame, mida tähendab elada Louisiana, täpselt ja New Orleans. Alustame kõige olulisemast aspektist: põhivajadused.

Siin on lühike nimekiri ostukorvist:

1 kg kana maksab tavaliselt 8,1 ja 9,2 dollarit

1 liitri piima maksab tavaliselt vahemikus $ 1 kuni $ 1.2

Leib: 1,8-2,2 dollarit

1 liitri õlut ostis: 4,5-5,7 $

1 pudel veini: vahemikus 13-18 $

1/2 kg tomatit: vahemikus 1,7-2

1 kg õunu: vahemikus 3,6-4,2 $

1 kg kartuleid: vahemikus 1,8-2,2 $

Kui olete üliõpilane, kes soovib seda linna keele parandamiseks või alternatiivse kogemuse saamiseks liikuda, võivad igakuised kulud olla järgmised:

 Ühise korteriga tuba: $ 508

 Elektrikulud: 69 $

 Liha: 49 $

 Piim, munad ja leib: 32 $

 Puu-, köögiviljad ja köögiviljad: 60 USD

Tuleme nüüd üürile ja kinnisvara maksumusele. Kõik on ilmselgelt seotud selle linna piirkonnaga, kus olete huvitatud. Linnal on suurepärane transpordivõrk, nii et saate valida ka äärepoolseimate piirkondade ja jõuda keskuse juurde mõne minuti jooksul, säästes oluliselt hoone üüri ja maksumust. Selles suurlinnas leiad kõike. Alates üüritud korteritest super luksuslikesse villadesse (linna ainulaadsed omadused), mis puudutab hindu, alustame rendilepingute eest 500 dollarilt kuus, kuni 50 000 dollarit väikese korteri ostmiseks äärelinnas, kuid varustatud kõigi mugavustega.

Mida öelda, kui olete huvitatud New Orleansi kinnisvara ostmisest, on teil kõik volitused seda teha!

Related Insights

  •  
    Liikumine New Orleansi: kõik, mida vajate Louisiana kohta

    Ameerikas on oma suuruse ja suuruse poolest ka mitmeid erinevusi eri liikmesriikide vahel. Olgu see Ameerika mandri põhja- või lõunaosas koht, kus te unistate külastamise kohta ja kuhu kinnisvara osta, me Realigro's aitame teil leida teie vajadustele kõige paremini sobiva lahenduse, andes teile kogu ...

Kuulutused seotud

Cod. 30695

Müük Mõis, Louisiana, Lafayette, Opelousas, 419 N Court Street

1,255,930.78EUR
Müük
Mõis

538.47 m²
Asudes on terve kvartali kolmanda vanim linn Louisiana, seda kinnisvara meenutab külastajatele Tara, majesteetlik istandus kodus Objekte filmis "Tuule...
Cod. 9477

Müük 3 magamistuba, Louisiana, New Orleans, New Orleans, New Orleans

507,023.91EUR
Müük
3 magamistuba

150 m²
Ettemüük!
UNAVAILABLE
Cod. 6558

Müük Kämping, Louisiana, Baton Rouge, Baton Rouge, Baton Rouge

325,611.68EUR
Müük
Kämping

1800 m²
palkmaja lähedal jõgi, üsna piirkonda, on kaks tiiki ja kodus jõgi.
UNAVAILABLE
2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB