Kolimine Wisconsini. Kodumaalt emigreerunud ja elavad Wisconsinis

 

 

Nüüdseks olete õppinud üksteist hästi tundma. Meil, Realigro, on üks eesmärk: anda oma lugejatele võimalus astuda radikaalsel ja positiivsel viisil see suur samm, mis võiks nende elu muuta. Teate, et kinnisvara ostmine pole kunagi lihtne asi.

Kuid meil on täna teile lahendus! Lihtsas, kuid intuitiivses minijuhendis oleme kogunud kogu vajaliku teabe, et saaksite tegutseda täieliku rahulikkuse ja teadlikkusega. Lahendame kõik kahtlused, mis võivad teid tagasi hoida, ja lõpuks olete 100% kindel, et teie investeering makstakse pikaajaliselt tagasi.

Riik, kellega täna töötame ja mida me koos analüüsime, on Wisconsin. Ameerika föderaalsüsteemi kuuluv osariik on tõeliselt ainulaadne. Seetõttu on Wisconsini kinnisvara ostmine kahtlemata elujõuline alternatiiv!

Kui olete valmis ja relvastatud pliiatsi ja paberiga, võime kõigepealt kirjutada kõik oma nõuanded üles!

                

Alustame põhitõdedest, dokumentidega, mis on vajalikud sellele maale pääsemiseks. Nagu oleme juba varem öelnud, kuna Wisconsin on Ameerika osariik, on bürokraatlik ja halduslik seadusandlus sama. Põhjus, milleks on vaja kehtivat elektroonilist passi (kehtivusajaga üle 6 kuu). Kui kavatsete viibida Ameerikas kauem kui 90 päeva, peate Ameerika Ühendriikidesse sisenemiseks taotlema viisa.

Pärast selle kalju möödumist jõuame oma mini-juhendi keskmesse, analüüsides Wisconsini tegelikke elukallidusi.
Hindade osas kaalume neid, mis on seotud Milwaukee linnaga, pidades meeles, et üldiselt on need kõigis Wisconsini linnades üsna ühtlased. Selles riigis elamise tähendamise mõistmise ja otsese mõistmise hõlbustamiseks otsustasime lisada väikese nimekirja kauba- ja teenuskorvi tüüpilistest toodetest, mida on vaja selle maa peale kolimisel. Ilmselt rõhutame, et omavääring on USA dollar.

Toitlustus, majandusrestoran 15.00 dollarit
Toitlustus kahele inimesele, keskmine restoran, kolmekäiguline 57,50 dollarit
Menüü McDonaldsist (või samaväärsest menüüst) 7,00 dollarit
Rahvuslik õlu (0,5L kraanil) 5,00 $
Piim (tavaline), (1L) 0,67 dollarit
Värske valge leiva (500g) majutamine 1,65 dollarit
Riis (valge), (1 kg) 4,14 dollarit
Munad (tavalised) (12) 2,23 dollarit
Kohalik juust (1kg) 10,47 dollarit
Kana rind (kondita, nahata), (1 kg) 6,17 dollarit
Ühesuunapilet (kohalik transport) 2,25 dollarit
Kuu tellimus (täishind) $ 72.00
Põhi (elekter, küte, kliimaseade, vesi, prügi) korteri suuruseks 85m2 124,50 dollarit

Ja kinnisvarasektorile? Üürilepingu sõlmimiseks alustame kuus 738,86 dollarist, kesklinnas asuva kinnisvara ostmiseks on baashind aga 955,04 dollarit ruutmeetri kohta.

Meie minijuhend on läbi! Kõik, mida peate tegema, on oma kotid pakkida!

Related Insights

  •  
    Kolimine Wisconsini. Kodumaalt emigreerunud ja elavad Wisconsinis

        Nüüdseks olete õppinud üksteist hästi tundma. Meil, Realigro, on üks eesmärk: anda oma lugejatele võimalus astuda radikaalsel ja positiivsel viisil see suur samm, mis võiks nende elu muuta. Teate, et kinnisvara ostmine pole kunagi lihtne asi. Kuid meil on täna teile lahendus! Lihtsas, k ...

Kuulutused seotud

Asub vaikses Milwaukee piirkonnas! Selles majutusasutuses on kaks magamistuba, üks vannituba ja 1,5 eraldatud garaaž, millel on breezeway! See majutus...
Naudi luksust äsja renoveeritud, professionaalselt juhitud korteri kompleks kaunis Franklin, Wisconsin. Peidetud privaatsust top-rated Grobschmidt Par...
Naudi luksust äsja renoveeritud, professionaalselt juhitud korteri kompleks kaunis Franklin, Wisconsin. Peidetud privaatsust top-rated Grobschmidt Par...
Cod. 3096

Müük Põllumaa, Wisconsin, Madison, Madison, Madison

9,896,907.22EUR
Müük
Põllumaa

5000 m²
980 aakri (500 ± Ha.) Peaminister põllumajandusmaa
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB