Liikumine Texas: kõik, mida pead teadma

Liikumine Texas: kõik, mida pead teadma

'Üksiku staari olek' '' 'üksiku staatuse olek' '. Nii on Texas määratletud, rahvas, kelle motoks on "sõprus". Pärast mitu iseseisvumist, 1845. aastal sai see Ameerika Ühendriikide osaks. Kuid see ühendus ei kaotanud Texas oma tõelist ainulaadset identiteeti ja tuntud kogu maailmas, mida on andnud paljude mõjude kultuur, nagu anglo sakson, hispaanlane ja ameeriklased.
Isegi tänaseni on Texas endiselt seotud elava folklooriga, nagu rodeo, maalimuusika ja lääne filmid.
Paljud selle tõelise kultuuri fännid ise, kes tahavad Texas osariiki osta.

                         
Endine president George Bush kutsus seda "lubadusmaa". See omadussõna ei ole juhuslik. Ainult 2016. aastal oli tegelikult Texase uus 400.000 uue inimese kodumaa, mis põhjustas rahvaarvu märkimisväärse kasvu.
Seega on kinnisvaraturul vajadus kohe valmis paljude uute eluaseme nõuete täitmiseks. Vanad talumajad on renoveeritud, et olla atraktiivsemad, eriti peredele, kes ei taha kaotada võimalust elada Ameerikas, kuid alati äärmiselt maapiirkonnas.
Kui te ka ei saa oodata, et liikuda sellele põlised maale, peate kindlasti tundma mõningaid väga kasulikke üksikasju.

1. Esiteks, Texans on suurepärased kinnisvaraomanikud. Arvan, et peaaegu 45% -l on oma kodu.

2. Texase põhja on väga kuulus kaasaegse ja mineviku kombinatsiooni. Tegelikult võite külastada mõnda eriti kaasaegset piirkonda hobustel.

                          

3. Eluaseme valikud on suured ja mitmekesised. See algab 50-ndatest kuni kõrghoonete ja elegantsete ehitiste ehitatud suurte naftaomanike poolt ehitatud ühepereelamutest korteritest.

4. Dallas, ehk kõige kuulsam Texas linna naftaväljade tõttu, on ka rikkalikum ala. Kõige ilusad villad imelise järve lähedal algavad 17 miljonit dollarit.

5. Kõik elanikud tunnevad rohelist ja loodust üldiselt.
Igal aastal korraldab Dallasi rongipilet 150 miljonit erinevat ekskursiooni kogu linnas.

6. Selles tehnoloogilises arengus orienteeritud aja jooksul ei suuda me unustada 90-ndate aastakümnete pilvelõhkujad, mis taastuvad pärast kinnisvaramulli, mida veelgi rohkem soovitakse.
7. Dallas on väga kuulus oma suure kogumiku keskpaigastest tänapäevaste majadest, millel on kõik ühesugused omadused, kuid ainulaadsed.
Kaldus katused, suured aknad, ühised vannitoad kahe magamistoaga. Dallas stiilis korterite ostmine tähendab 900 000 dollarit kulutamist.

 

Tuleb märkida, et valdkonnad, kus majade ehitamine või ostmine finantstasandil oluliselt erineb.
Dallas-Fort-Worthi piirkonna keskmine hind on ligikaudu 230 000 dollarit.
Nende kodude tõeline jõukus on nende turuväärtus: Texase osariigis ehitatav tõsiasi on lisandväärtus, mida on raske devalveerida.

Related Insights

  •  
    Liikumine Texas: kõik, mida pead teadma

    Liikumine Texas: kõik, mida pead teadma 'Üksiku staari olek' '' 'üksiku staatuse olek' '. Nii on Texas määratletud, rahvas, kelle motoks on "sõprus". Pärast mitu iseseisvumist, 1845. aastal sai see Ameerika Ühendriikide osaks. Kuid see ühendus ei kaotanud Texas oma tõelist ainulaadset identiteeti ...

Kuulutused seotud

See Quick kolida kodu on juba ehitamisel ja valmib oktoobris. Palun võtke ühendust Ernie otse rohkem üksikasju ja kättesaadavus.
Täielikult möbleeritud / Rent Korter:    2 magamistuba, elutuba, vannituba täielikult renoveeritud korter  Kõik maksud sisalduvad rent (piiramatu e...
Minu renoveeritud maja on vaba liikuma üüri suur üürnik kirjuta mulle ainult
Asudes õitseb Oak Forest suure partii w / puid. Pristine puidust põrandad ja vintage seadmed säilitada 1950ndatel võlu. Köök naudib rõõmsameelne lõuna...
Cod. 23198

Üürimine 1 magamistuba, Texas, Houston, Houston, Houston, Texas 77004

1,368.26EUR
Üürimine
1 magamistuba

160 m²
Ilus ja hea asukohaga möbleerimata korteri üks tuba, den, köök ja vannituba. Korter asub lähedal meditsiinikeskuse ja metroojaama. Lemmikloomad ei ole...
Cod. 20813

Üürimine Talumaja, Texas, Dallas, Northeast Dallas, 6941 Dalhart Ln

1,251.46EUR
Üürimine
Talumaja

0.09 m²
Kerge külluslikult see armas 3 magamistuba, 2 vanni Lakewood kodus. Kaunilt uuendatud, avatud korruse plaan näeb mitmekülgsus ja elab mugavalt. Avar e...
Kaasaegne ja stiilne kodu, täielikult renoveeritud kogu sh. kohandatud puidust ja travertiin põrandad, graniit ja looduskivi vannituba koos more.New S...
Cod. 12321

Müük Villa, Texas, Dallas, Heath, 150 Shepherds Glen

3,487,401.97EUR
Müük
Villa

5600 m²
Ultimate Waterfront Estate!
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB