Liikumine Guadeloupesse. Ekspatria ja elab Guadeloupes.

 

Antillide saar, mis on kuulus kogu maailmas oma põlise ilu eest, on tänane peategelane väike paradiis! Lõpuks on hea hooaja saabunud ja paljud on mõelnud hästi lahkumiseks reisile või isegi alaliselt uude riiki. Motiivid on kõige erinevamad, sest me teame, et igal ostjal on erinevad vajadused. Aga mis siis, kui me ütlesime teile, et päeva rahvas võiks anda kõigile investoritele õnne laine? Noh, kui sa oled uudishimulik rohkem teada saada, on ainus lahendus relvastada endale paber ja pliiats, et kirjutada kõike, mida me teile ette ütleme.

Kinnisvara ostmine Guadeloupel on teie tulevikukaart!

Mida sa ootad? Alustame oma mini-juhendit!

                                                 

                  

Alustame põhialustest, nimelt territooriumi geograafiast. Ainulaadse taimestiku ja tüüpiliselt Antilleani puhul ei ole üllatav olla võimatu. Paljud on troopilised puuviljad, alad, mis on täielikult kaetud lilledega, kus on erksad värvid ja sood. Loomastik on ka väga rikas, eriti merel.

Üldiselt on territoorium enamasti mägine, eriti pealinnas.

Aga millised on sellel saarel ligipääsetavad dokumendid?

Prantsusmaa ülemeredepartemanguna on piisav dokumentatsioon välismaal reisimiseks kehtiv pass või isikutunnistus. Euroopa Liidu kodanikud, kes reisivad saarele tööpõhjustel, ei vaja elamisluba.

Peamine tegevus, mis toob saarele suure hulga pealinnasid, on turism, mis ilmselgelt annab kadestusväärse maastikupärandi olemasolu. Kõige südamlikumaid külastajaid on Ameerika Ühendriikide, Kanada ja Prantsusmaa kodanikud, kuid Euroopa välismaalaste huvi puudub.

Oleme nüüd meie mini-juhendi keskel: milline on elu tegelik maksumus?

Ütleme, et see maa sobib neile, kes naudivad investeerimiseks üsna suurt hulka varasid, kuna see on paradiisi reaalsus. Selleks, et paremini mõista, milliseid arvandmeid me räägime, oleme otsustanud lisada kauba ostukorvi ostukorvi üldise nimekirja ja üldjuhul kulud, mis tekivad pärast seda maale saabumist.

 

Toiduaine, odav restoran 30,00 eurot

Piim (normaalne), (1 liiter) 10,00 eurot

Värske valge leib (500g) 9,46 €

Riis (valge), (1 kg) 4,00 eurot

Munad (tavaline) (12) 2,68 eurot

Kohalik juust (1kg) 6,00 eurot

Kana rinnad (kondita, ilma nahata), (1 kg) 9,61 €

Ühesuunaline pilet (kohalik transport) 3,00 eurot

Lõpuks jõuame selle artikli osasse, et me kõik ootasime: kinnisvara ostmine Guadeloupes. Nagu me varem ütlesime, on see reaalsus väga lähedane kindlalt kõrgetele sihtturgudele. Hoone ulatub 1300 kuni 3000 euroni ruutmeetri kohta ja tuleb märkida, et kinnisvaraturg kasvab alates 2017. aastast tugevalt.

Mida sa ootad? Nüüd, kui teil on kogu vajalik teave, saate selle suurepärase maa avastamiseks turvaliselt lahkuda.

Related Insights

  •  
    Liikumine Guadeloupesse. Ekspatria ja elab Guadeloupes.

      Antillide saar, mis on kuulus kogu maailmas oma põlise ilu eest, on tänane peategelane väike paradiis! Lõpuks on hea hooaja saabunud ja paljud on mõelnud hästi lahkumiseks reisile või isegi alaliselt uude riiki. Motiivid on kõige erinevamad, sest me teame, et igal ostjal on erinevad vajadused. ...

Kuulutused seotud

2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB