Liikumine Grenada. Välismaalane ja elab Grenada

 

 

Pärast peamiste turismisihtkohtade ja mitte-turismisihtkohtade analüüsi, mis sobib ideaalselt ümberpaigutamiseks, tuvastame kahtlemata tõeliselt ainulaadse ja kordamatu reaalsuse. Kariibi meres on meie mini-juhendi vaieldamatu peategelane täna Grenada saar.

Täiuslik koht alustamiseks nullist, investeerimine kinnisvaraturule ja kaugemale. Grenada kinnisvara ostmine võib osutuda kasumlikuks, kuid eelkõige võitjaks, et saaksite oma elu täielikult muuta. Kuidas? kas sa tahad rohkem teada saada? Oled sa ootamas, et teada saada, kui kasumlik on investeerimine sellel maal? Noh, kõik, mida pead tegema, on teha endale mugav ja relvastatud pliiats ja paber. Realigro poolt allkirjastatud mini-juhend on algamas!

             

Alustame põhitõedest: kus asub see saar?

Tänane riik asub Kariibi mere kagupiirkonnas ning on Ameerika mandri suuruselt teine ​​ja kõige sõltumatum riik. Vastavalt koloniseerimise aastatele tundub praegu, et see on monarhia, mis sõltub inglise kroonist. Rahvaste Ühenduse liige, tal ei ole relvajõudu ning kaitsesüsteemid on delegeeritud piirkondlikule julgeolekusüsteemile, majanduses on regressiooniperiood, mistõttu on välisinvestoritel mugav ühendada oma ressursid selles maal.

Ametlik valuuta on Ida-Kariibi dollar ja praegu peetakse riiki tõeliseks maksuparadiisiks. Teine põhjus, mis meelitab igal aastal rohkem ja rohkem uusi turiste, kes otsustavad selles riigis asuda. Vaatamata asjaolule, et põllumajandus mängib otsustavat rolli, on turism kogu majandussüsteemi võtmetähtsusega - põlised rannad on kohaliku majanduse tugevus, nii et nad on kohal maailma kõige ilusamate rannikualade tegelikkuses.

Aga millised on dokumendid, et seda kõike kasutada? Kohustuslik on passi, mille järelejäänud kehtivusaeg on vähemalt kuus kuud alates riigist saabumisest. Viisa on nõutav ainult siis, kui kavatsete viibida kauem kui kolm kuud.

Ja elukallidus?

Üldise nägemuse paremaks hõlbustamiseks oleme otsustanud lisada väikese tabeli, milles on loetletud erinevad hinnad, mis on seotud oluliste kaupade korvi ja Grenadas üks kord tekkivate kuludega.

Majandus restoran 8,03 eurot

Toitlustus 2 inimesele, keskmine restoran, kolm kursust 45,74 €

Menüü McDonaldsist (või samaväärse menüüst) € 3.28

Riiklik õlu (0,5L kraanil) 1,64 €

Imporditud õlu (0,33L pudel) 2,30 €

Piim (normaalne), (1L) 2,01 €

Värske valge leiva majutus (500g) 1,64 €

Riis (valge), (1 kg) 1,05 eurot

Munad (normaalsed) (12) 2,62 eurot

Kohalik juust (1kg) 9,38 €

Basic (elekter, küte, kliimaseade, vesi, prügi) korteris 85m2 € 53,55

Ja osta kinnisvara?

See algab vähemalt 300 eurost kuus, et sõlmida kapitalikeskuse üürimine, samas kui korteri tegelikuks ostmiseks on hinnad endiselt väga soodsad võrreldes Kariibi mere piirkonna tegeliku olukorraga.

Mida öelda, loodame, et meie mini-juhend on teie vajadustele vastav. Peame lihtsalt soovima teile head reisi!

Related Insights

  •  
    Liikumine Grenada. Välismaalane ja elab Grenada

        Pärast peamiste turismisihtkohtade ja mitte-turismisihtkohtade analüüsi, mis sobib ideaalselt ümberpaigutamiseks, tuvastame kahtlemata tõeliselt ainulaadse ja kordamatu reaalsuse. Kariibi meres on meie mini-juhendi vaieldamatu peategelane täna Grenada saar. Täiuslik koht alustamiseks nu ...

Kuulutused seotud

Cod. 21636

Müük Villa, Grenada, St Patrick, Sauteurs, Mt Rodney

438,544.51EUR
Müük
Villa

929.03 m²
Hiljuti ehitatud, täielikult möbleeritud, 2-korruseline maja armas Grenada, 4 magamistuba (en-suite päämakuuhuone) 3 vannituba, 2 elutuba, suur köök, ...
Visionview apartemendid ...... Tropical Paradise .... osa Grenada õhkkond. Suurepärane asukoht ja korter paarid, perekonnad ja sõbrad külla või jääda...
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB