Kolimine Jamaicale. Kodumaalt lahkunud ja elavad Jamaical.

 

 

Nüüdseks tunnete meid hästi. Meie, Realigro, oleme tõesti väsimatud. Püüame alati luua lineaarse ja selge pildi erinevatest riikidest, mida teie jaoks analüüsime. Unistuste maa leidmine elamiseks pole alati nii lihtne. Põhjused on erinevad, kuid puuduvad põhiteadmised selle koha omadustest ja ilmselt on ka enne selle suure sammu astumist palju hirmu.

Seetõttu otsustasime täna valida riigi, mis on ainulaadne oma olemuselt, kuna see asub geograafiliselt Ameerika mandri lähedal, kuid millel on palju Aafrika omadusi.

Jamaical kinnisvara ostmine võiks olla elu radikaalseks muutmiseks elujõuline lahendus! Ja siis, kui olete uudishimulik, peate vaid relvastama ennast pliiatsi ja paberiga! Minijuhend, millele on alla kirjutatud Realigro, on algamas!

                  

Miks Jamaica on investorite poolt nii väga soovitud? Esiteks mäletame, et nagu kõiki teisi Kariibi mere saari, iseloomustab Jamaikat ka väga valgete randade olemasolu, meri on ilmselgelt kristalne ja nagu juba varem öeldud, tugev seos Aafrikaga.

Kaunimate ja erilisemate kohtade seas väärivad märkimist Montego Bay, Ocho Rios, Negril ja Port Antonio. Need tähistavad peamisi turismikeskusi, kus asuvad paljud kuurordid, kuid ennekõike luksusvillad. Kes pole kunagi kuulnud Montego Bayst kui golfiväljaku pealinnast? Või Negrili imeline rand, millel on kõrged palmipuud?
Looduse ja ökoturismi armastajatel ei hakka kindlasti igav, seda ka tänu suurejoonelistele Sinimägedele, arvukatele ajaloolistele istandustele, kus on võimalik maitsta koha tüüpilisi troopilisi puuvilju.

Jamaica uhkeldab aga ka tõeliselt ainulaadsete majade ja villade olemasoluga, mis on nii ehituses kui ka värvitoonides, elavad ja atraktiivsed. Minimaalse kuutasuga 233,78 eurot saate sõlmida ühe võluva Jamaica maja üürilepingu, samas kui 1 346,40 euroga ruutmeetri kohta saate hõlpsalt kinnisvara osta.

Kuid kui palju Jamaical elamine maksab? Juba ülalnimetatud hindadest oli võimalik saada selle teemaga seotud olukorrast väga üldine pilt. Kuid selle paremaks määratlemiseks otsustasime lisada veel natuke teavet, rõhutades Jamaica peamiste toodete ja teenuste hinna ja kvaliteedi suhet.
Enne väikese nimekirja analüüsimist tuletame teile meelde, et riigi omavääring on Jamaica dollar, mis vastab 0,006 eurole.

Toitlustus, majandusrestoran 3,98 eurot
Toitlustus kahele inimesele, keskmine restoran, kolm kursust 39,77 €
Menüü McDonaldsist (või samaväärsest menüüst) 4,74 €
Rahvusõlu (0,5L kraanil) 1,66 €
Pilet ühe suuna kohta (kohalik transport) 0,66 €
Kuu tellimus (täishind) 37,12 €
Kuuarved 75,00 €
Piim (tavaline), (1L) 2,13 € 1,66–2,80
Värske valge leiva (500g) majutamine 1,92 € 1,06-2,41
Riis (valge), (1 kg) 0,85 € 0,33–1,75
Munad (tavalised) (12) 2,43 eurot
Lasteaed (või lasteaed), täiskohaga, privaatne, iga kuu 1 lapsele 267,34 eurot

Enne järelduste tegemist tahame välja tuua ka olulise teabe.
Esimene on üks keel: jamaikalane. See on omamoodi ingliskeelne murre, mistõttu piisab anglosaksi keele põhiteadmistest.
Teine puudutab reisidokumente. Jamaica sisenemiseks on saarel viibida vaja pass ja vajaduse korral viisa.

Mis öelda, saame vaid soovida head reisi Jamaica avastamiseks!

Related Insights

  •  
    Kolimine Jamaicale. Kodumaalt lahkunud ja elavad Jamaical.

        Nüüdseks tunnete meid hästi. Meie, Realigro, oleme tõesti väsimatud. Püüame alati luua lineaarse ja selge pildi erinevatest riikidest, mida teie jaoks analüüsime. Unistuste maa leidmine elamiseks pole alati nii lihtne. Põhjused on erinevad, kuid puuduvad põhiteadmised selle koha omadustest ...

Kuulutused seotud

Cod. 38959

Müük Üle 4 magamistoa, Jamaica, Westmoreland, St Ann, Discovery bay jamaica

1,668,613.38EUR
Müük
Üle 4 magamistoa

10000 m²
Suurepärane kaheksa magamistoaga majutus koos suurepäraste vaadetega ja basseiniga Puerto Seco ranna lähedal. Uberi luksuslik mõisahoone, mis pakub...
See on maa Little Bay'is - Littletoni läänemaal Jamaikis Praegu koos kokkupandava maja suurepärase seisukorraga - mitte kaugel kuulus linn Negril-
Cod. 27855

Müük Villa, Jamaica, Kingston, Kingston, Kingston

Reserved negotiation
Müük
Villa

250 m²
villa müügiks
Cod. 27611

Müük Maja, Jamaica, May Pen, Mandeveille, 3 A Godfrey Lands

500,584.01EUR
Müük
Maja

557.42 m²
Mandeville on pealinn ja suurim linn kihelkonnas Manchester maakonnas Middlesex, Jamaica. Aastal 2005, linn oli hinnanguline rahvaarv 50000, ja ka vah...
Omanik rändavad väga kiiresti. Kodus peab müüma. Väga suur ja avar 4 magamistuba, kahe auto garaaž, ladu / pesuruum, kolm vannituba, vee paak, maja re...
Cod. 21766

Müük Maja, Jamaica, Westmoreland, NEGRIL, WEST END ROAD

730,018.35EUR
Müük
Maja

232.26 m²
Kolm eraldi hooneid koos spectacular vaade ookeanile pluss eraldi neiu kvartalit. Sealhulgas kaks peamist lugu koju kaks magamistuba ja kolm vannituba...
UNAVAILABLE
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB