Kolimine Taani. Ekspatria ja elab Taanis.

Jätkates erinevate otsingumootorite kõige ihaldusväärsemaid riike, ei saa me kindlasti unustada üht maailma kõige ilusamat kohta. Maastiku ja dünaamika poolest on töövõimaluste osas silmatorkav, et Taani on täna meie mini-juhendi vaieldamatu täht. Kõik, mida pead teadma, kui olete huvitatud sellest maast liikumisest ja kinnisvara ostmisest Taanis, on kõik järgmised read.

Te teate, kui soovite sellist olulist sammu astuda, on kahtlused, mis meid ründavad, mitmekesised. Kas elu on mugav? Millised on kõige ihaldusväärsemad professionaalsed näitajad? Millisel alal on parem investeerida kinnisvarasse?
Ja siis, isegi kui olete valmis avastama iga selle suurepärase maa detaili, võime alustada!

                

Alustagem öeldes, et 2017. aastal anti Taani parimaks kohaks maailmas, et elada sotsiaalse progressi indeksi järgi. Kriteeriumid, mis võimaldasid riigil lõpetada, on erinevad. Vabaduse tase, kõrgelt kvalifitseeritud haridus, tööhõivevõimalused ja heaolu on vaid mõned neist teguritest, mis on Taanit premeerinud.
Tugeva identiteediga, tugeva identiteedi, mitte ainult kunstilise, vaid ka kulinaarse, tugeva rahvusliku riigiga Taani võib loota stabiilsele ja tugevale majandusele.
Peamised sektorid on esmane ja tertsiaarne sektor, mis võimaldab paindliku ja kiire bürokraatia abil igal aastal meelitada välismaalt tööjõudu.

Millised dokumendid on vajalikud Taani juurde pääsemiseks?
Riiki sisenemiseks piisab isikutunnistusest või passist, kui olete pärit Euroopa riigist. Neile, kes soovivad jääda kauemaks kui 90 päeva, on kohustuslik nõuda nn CPR-numbrit, mis on vajalik riigi teenustele juurdepääsuks, subsiidiumide saamiseks ja jooksevkonto avamiseks.

Kui lihtne on leida tööd Taanis?
Raskused on minimaalsed, arvestades, et tööpuudus on langenud 5% piirini. Vajalik on hea inglise keele oskus; ülejäänud jaoks on igas sektoris kindlasti õige töökoht! Kõige avatumate sektorite seas leiame:

• Telekommunikatsioon
• Hi-tech teadus- ja arendustegevus
• Haridus
• Import-eksport
• Transport
• Rahandus
• Turism
• Toitlustamine


Üks küsimusi, mida enamik võimalikke investoreid kummitab, on elukallidus Taanis. Noh, see on maa, mis ei ole eriti odav, kuid tõhusad teenused ja kõrge elukvaliteet tasakaalustavad kindlasti erinevad kulud.

Ja nüüd, mida te kõik ootate: kus on parem osta kinnisvara Taanis?
Taani pealinn Kopenhaagenis pole midagi imelist. Oma eriliste ja värviliste majade, roheliste pargidega ümbritsevate tänavate ja aktiivse kultuurieluga on see investorile tõeline kalliskivi.
See algab vähemalt 40 000 eurost kõige naabruses asuvatele aladele ja ilmselt tõuseb kesklinna hindade tõus.
Soovitame siiski mitte alahinnata isegi äärealadel, arvestades, et Taanil on suurepärane transpordisüsteem.

Mida sa ootad? Kõik, mida sa pead tegema, on läinud Taani avastama!

Related Insights

  •  
    Kolimine Taani. Ekspatria ja elab Taanis.

    Jätkates erinevate otsingumootorite kõige ihaldusväärsemaid riike, ei saa me kindlasti unustada üht maailma kõige ilusamat kohta. Maastiku ja dünaamika poolest on töövõimaluste osas silmatorkav, et Taani on täna meie mini-juhendi vaieldamatu täht. Kõik, mida pead teadma, kui olete huvitatud sellest ...

Kuulutused seotud

Cod. 40573

Müük Üle 4 magamistoa, Taani, Syddanmark, Varde, Ådalen

1,500,000.00EUR
Müük
Üle 4 magamistoa

400 m²
Müüa luksusvilla võimalustega era- ja ettevõttele. elamispind 196m2 võimalus ehitada mitu magamiskohta / abiruumi. kaubanduspind 200m2 saal 400m2 ...
Cod. 23265

Müük Maja, Taani, Nordjylland, Saeby, Lyngsaa

114,000.00EUR
Müük
Maja

94 m²
Hästi hooldatud puumaja, hästi hoitud puumaja suure rajatise ilus mahajäetud koht. Lyngså Sæby 9300 Kinnisvara: 94 m² Plot: 1,497 m² Garaaž / se...
Beliggenhed Appartement 4 tükki 76 m² kesk situé dans le quatier (Le Chateau de Rosenborg) FN des websteder les plus Anciens et les plus külastused du...
Vaikne ja ilus Hea seisukohti Oresjön! Avar 1 ½ korruseline maja koos kaldapealne asukoht Furudal aastal Darlecarlia. Atraktiivne ja lastesõbraliku...
Cod. 1923

Müük Üle 4 magamistoa, Taani, Copenaghen, Copenaghen, center

220,000.00EUR
Müük
Üle 4 magamistoa

80 m²
Hea korter kesklinnas 2 peamist tänavat. Hea hind.
Cod. 4969

Üürimine 2 magamistuba, Taani, Copenaghen, Copenaghen, Copenaghen

1,200.00EUR
Üürimine
2 magamistuba

50 m²
anda üürile maja Copenaghen
UNAVAILABLE
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB