Liikumine Antigua ja Barbuda. Ekspatria ja elab Antigua ja Barbudas

 

“Kõik jõupingutused saavutatakse”. See on moto, millel põhineb üks kõige ilusamaid Kariibi mere reaalsusi maailmas. Ainuüksi Atlandi ookeani ümbritsetud ja Commonwealth'ile kuuluv juhtiv mängija meie mini-riigis naudib erakordset unikaalsust ja ilu.

Kas olete väsinud tavapärasest igapäevasest rutiinist ja kas te tahaksite anda monotoonsust? Sinu unistus on elada paradiisis 265 päeva aastas? Me teame, et neid püüdlusi blokeerivad sageli ükskõiksed hirmud: kas mul õnnestub see kuu lõpuni? Kas ma leian maja, mis sobib minu vajadustele? Kas kohalik tegelikkus sobib minu elatustasemega?

Noh, täna on teil kõik vastused, mida te otsite siin, selles mini juhendis, lihtne ja intuitiivne.

Antigua ja Barbuda kinnisvara ostmine on lahendus kõigile teie küsimustele, sest selle lugemise lõpus on teil võimalik liikuda ideaalselt ja investeerida kõige õigemal viisil.

              

Niisiis, kui olete valmis sellesse seiklusse sukelduma, peate kõik oma nõuandeid üles kirjutama pliiatsiga ja paberiga. Meie teekond algab! Alustame mõnedest ajaloolistest mõtetest, mis on olulised koha kultuuri paremaks mõistmiseks

Antigua jõudis esmakordselt Christopher Columbuse kätte 1493. aastal ja koloniseeriti inglise keeles 1632. aastal, kes tutvustas ja paigaldas tubakatootmisele ja suhkruroo istandustele tugineva majanduse. Orjade emancipatsiooniga läbis 1833. aastal kogu süsteem sügava raputuse, mis saavutas ainuüksi 1981. aastal väga soovitud iseseisvuse.

Praegu põhineb majandus peamiselt turismil, nii et see sektor moodustab umbes poole sisemajanduse kogutoodangust. On tõesti palju luksuskuurte, mida toetavad pangainvesteeringud ja finantsteenused, millel on Antigua satelliitbürood. Selle asemel on põllumajanduse ainsaks piiriks tööjõu nappus, arvestades, et eelnevalt mainitud sektorid koguvad ja võtavad umbes 80% kohalikest elanikest. Isegi teadus- ja haridussektoril on oluline tähtsus, eriti kuna mõnede välisinvestorite töö tulemusena avati Ameerika Ülikooli Meditsiinikolledž, millised on dokumendid, mis on vajalikud sellele riigile pääsemiseks?

Kohustuslik on riik, kus riiki sisenemisel on passi vähemalt kuus kuud. Rohkem kui 3 kuu pikkuse viibimise korral on vaja viisat. Turvalisuse seisukohast ei ole see koht, kus ei esine kuritegevuse konkreetseid elemente. Suuline keel on inglise keel ja kehtiv valuuta on Ida-Kariibi dollar (EXD), mis on 0,33 eurot.

Nüüd analüüsime elukallidust. Me räägime maast, mis pakub nii ilu kui ka kutsealase tegevuse jaoks nii palju. Lihtsalt selleks, et saada idee, esitame väikese nimekirja toodetest ja kuludest, mis võiksid Antigvas kokku puutuda.

Meal, Majandus Restoran 8,29 €

Värske valge leiva majutus (500 g) 1,33 €

Riis (valge), (1kg) 1,65 €

Munad (normaalsed) (12) 3,31 eurot

Ühesuunaline pilet (kohalik transport) 0,83 eurot

Basic (elekter, küte, kliimaseade, vesi, prügi) 82,86 eurot

Viimane, kuid mitte vähem tähtis on küsimus par excellence: kinnisvara ostmine Antigua ja Barbudas. Kui Oprah Winfrey, Giorgio Armani, Richard Branson ja Eric Clapton on otsustanud siin teise kodu osta, võime hästi aru saada, et viitamise eesmärk on luksus. Kuid nende jaoks, kes lihtsalt soovivad elada igapäevaselt sellises unikaalses reaalsuses, ei ole ka võimalusi, isegi ilma liiga paljude mugavusteta.

Mida öelda, loodame, et meie mini-juhend oli kasulik ja kas sa oled ikka veel seal? Käivita, et broneerida oma ühesuunaline pilet sellele paradiisile!

Related Insights

  •  
    Liikumine Antigua ja Barbuda. Ekspatria ja elab Antigua ja Barbudas

      “Kõik jõupingutused saavutatakse”. See on moto, millel põhineb üks kõige ilusamaid Kariibi mere reaalsusi maailmas. Ainuüksi Atlandi ookeani ümbritsetud ja Commonwealth'ile kuuluv juhtiv mängija meie mini-riigis naudib erakordset unikaalsust ja ilu. Kas olete väsinud tavapärasest igapäevases ...

Kuulutused seotud

Cod. 28255

Müük Villa, Antigua ja Barbuda, St. Mary, Jolly Harbour, antigua

343,938,091.14EUR
Müük
Villa

1500 m²
4 villad samal maal, mõisahoone ja teine ​​3 villad online üle 10 tuba koondada enam kui 1500 ruutmeetrit suurepärane vaade merele, luksus mugavustel...
Cod. 21801

Müük Elamumaa, Antigua ja Barbuda, St. Mary, Bolans, Antigua West Indies

908,236.46EUR
Müük
Elamumaa

4.65 m²
Hill Side Ocean vaatamiseks 1,15 aakri maa asub lõunaosas saarel ainult kalli arengut. Ligi Sugar Ridge Development ja Jolly Harbour Resort. Suurepära...
Cod. 17666

Müük Villa, Antigua ja Barbuda, St. Mary, St.Mary, 271 Palm Beach Dr.

3,009,458.30EUR
Müük
Villa

371.61 m²
Toscana stiilis villa on Kariibi meres. Luxury Beach Front villa kaunil valge liivaga rannal Jolly Harbour. Lisaks vara on 90 jalga vaheseina jaoks sü...
Cod. 14632

Müük Villa, Antigua ja Barbuda, St. Mary, Jolly Harbour, 271 Palm Beach Dr.

3,353,396.39EUR
Müük
Villa

380 m²
Tipphetked     * Beachfront JA paadiga Dock     * Custom Designed     * Laitmatult Hooldaja     * Avatavad ühenduse     * Eraldi basseini ala j...
UNAVAILABLE
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB