Anguillasse kolimine. Ekspatria ja elab Anguillas

 

 

Kariibi mere linnade hulgas, mida investorid kõige rohkem soovivad, ei suutnud me kindlasti mainida väikest paradiisi, mis on kastetud kristallselge mereni ja kus on 33 imelist randa. Kui sa tahad mitte ainult elada ainulaadses kohas, vaid ka paljude võimaluste poolest, on vastus teie silmade all, ühes sõnas: Anguilla.

Anguillas maja ostmine on see, mis võimaldab teil oma elus muuta. Kõik, mida selleks vaja on, järgige hoolikalt järgnevaid ridu. Tegelikult oleme Realigro's loonud teie jaoks kohandatud spetsiaalse mini-juhendi, mis suudab kombineerida mõlemad vastused kõigile peamistele küsimustele, mis tekivad uute avastamiskohtade ja selle fantastilise maa osas. Ja siis, kui olete valmis, võime alustada!

                                             

                 

Alustame andes informatsiooni piirkonna geograafia kohta: millised on kõige ilusamad kohad külastada?

Üks Anguillas maandunud ilusamaid kogemusi on väikese lahe rannasõit. Üheks väikseimaks, kuid ka kuulsamaks Rahvusmaa rannikuks on see türkiissinine ja kristalliline meri, mis sobib ideaalselt snorkelerite jaoks. fauna), mida ei ole mujal maailmas leitud.

Aga millised on dokumendid, mis on vajalikud paradiisi sellele nurgale pääsemiseks?

Sõltuvalt Ühendkuningriigist on saarel õigusakte, mis on kooskõlas Ühendkuningriigi õigusaktidega, ka reisidokumentide osas. Täidesaatev võim on tegelikult kuninganna ees, keda muidugi esindab Anguilla kuberner. Elukalliduse osas võime öelda, et hinnad ei erine oluliselt Euroopa keskmisest. Olles peamiselt turismipiirkond, on mõistetav, et eriti kõrghooajal on hinnad veidi kõrgemad.

Välja arvatud seega "reisija" kulud, peab see maa, kes soovib kinnisvara osta, viitama siiski Euroopa päritoluga õigusaktidele (st briti) ja elukallidusele, mis ei ole väga madal, kuid mis on kooskõlas peamiste kuludega. atraktiivsed asukohad turismi seisukohast, mis puudutab ka kinnisvaraga seotud kulusid, tuleb tulevikus kalibreerida võrdlusaluse järgi.

See on turg, mis on orienteeritud luksussegmendile, mis aga aja jooksul laieneb välisportfellide valdkonda, tagades pakkumise ja nõudluse vahelise sobituse.

Kokkuvõtteks võime seega kinnitada, et vaatamata tüüpilise Kariibi mere linna omadustele, tagavad Euroopa õigusaktid koos koha ilmsusega vaieldamatult suurema turvalisuse investeeringute ja kahtlemata fantastilise saagikuse omandatud kinnisvara osas.

Loodame, et meie mini-juhend on ammendav: saame soovida ainult head reisi!

Related Insights

  •  
    Anguillasse kolimine. Ekspatria ja elab Anguillas

        Kariibi mere linnade hulgas, mida investorid kõige rohkem soovivad, ei suutnud me kindlasti mainida väikest paradiisi, mis on kastetud kristallselge mereni ja kus on 33 imelist randa. Kui sa tahad mitte ainult elada ainulaadses kohas, vaid ka paljude võimaluste poolest, on vastus teie silm ...

Kuulutused seotud

Cod. 3856

Müük Ärihoone, Anguilla, The Valley, The Valley, center

60,000.00EUR
Müük
Ärihoone

177 m²
b) teil on võimalus nautida 33-meetrise maa ja kinnisvara vahelist maad ajutiste rajatiste loomiseks. 1) 26 m2 suurune köök on kaetud plaatidega. K...
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB