Kolimine Angola. Ekspatria ja elab Angolas

 

 

Soojus on tunda ja nüüd oleme kohe suvehooaja keskel. On neid, kes otsivad jahedamat kohta, ja neid, kes tahavad päikest ja merest täielikult nautida. Kuid üks element on kõigile ühine: teie vajadustele vastava koha leidmine.

Nagu te teate, püüame me Realigro alati luua lahenduse, mis sobib meie lugejate vajadustele. Me toetume kõike turu-uuringutele ja tulevastele investoritele kõige enam soovitud sihtkohtadele. Miks mitte seda võimalust ära kasutada? Tänu meie meeskonnale saime paljude aspektide jaoks kindlaks unikaalse ja haruldase maa. Oled sa uudishimulik, eks?

Noh, päeva põhifraas on see: osta kinnisvara Angolas!

Ja siis, kui olete valmis ja laadinud, peate tegema ainult istuda ja lugema järgmisi ridu. Meie mini-juhend on algamas!

                 

                    

Alustame põhitõedest: millised on dokumendid, mis on vajalikud Angola juurde pääsemiseks?

Lõuna-Aafrikasse kuuluva riigi jaoks on pass kohustuslik, jääkväärtus on vähemalt kuus kuud ja vähemalt üks tühi leht ees ja taga, lisaks tuletame teile meelde, et tööviisa, perekonna taasühinemise või elamise saamiseks on soovitav, et passil oleks vähemalt kaks tasuta lehekülge ja kehtivusaeg vähemalt üks aasta.

Kui haldustakistus on ületatud, on küsimus, mis võib sageli muretseda, järgmine: millist keelt selles riigis räägitakse? Kummaline, kuid tõsi, ametlik keel on portugali keel, kuid me mäletame ka teisi keelerühmi, mis tulenevad multikultuurilisest traditsioonist, nagu umbundo, kimbundo, kikongo, chokwe, mbunda, luvale, nhanheca ja gangela. Ärge heitke meelt! Portugali tunde ei pea alustama! Kasulik on inglise või prantsuse grammatika harimine.

Olles mõistnud, kuidas liikuda, on asjakohane siseneda meie juhendi südamesse. Mis on elukallidus Angolas? Üldise pildi andmiseks oleme otsustanud lisada tooteid, mis tavaliselt esindavad üksikisiku jaoks esmaseid kaupu, suhteliste hindadega. Sümbolilinnana oleme loomulikult valinud pealinna Luanda.

Meal, Majandus Restoran 18,89 €

Toitlustus 2 inimesele, keskmine restoran, kolm kursust 55,55 eurot

Menüü McDonaldsist (või samaväärse menüüst) 9,24 €

Riiklik õlu (0,5 l kraanil) € 2,87

Piim (normaalne), (1L) 1,23 €

Värske valge leiva majutus (500 g) 3,21 eurot

Riis (valge), (1kg) 3,71 eurot

Munad (normaalsed) (12) 3,38 eurot

Kohalik juust (1kg) 7,17 €

Ühesuunaline pilet (kohalik transport) 0,89 eurot

Igakuine tellimus (täishind) 89,03 €

Kas olete nüüd uudishimulik, et teada saada, millised on vara ostmise hinnad?

Keskuse korterite puhul algavad hinnad 6 389,02 eurot ruutmeetri kohta, samas kui rohkemates äärealadel räägime umbes 1 039,09 eurost.

Meie mini juhend on lõppenud! Peame lihtsalt soovima teile head reisi!

Related Insights

  •  
    Kolimine Angola. Ekspatria ja elab Angolas

        Soojus on tunda ja nüüd oleme kohe suvehooaja keskel. On neid, kes otsivad jahedamat kohta, ja neid, kes tahavad päikest ja merest täielikult nautida. Kuid üks element on kõigile ühine: teie vajadustele vastava koha leidmine. Nagu te teate, püüame me Realigro alati luua lahenduse, mis s ...

Kuulutused seotud

Cod. 31517

Üürimine Hoone, Angola, Luanda, Luanda, Rua Comandante Dangereux

39.17EUR
Üürimine
Hoone

90 m²
LUXO Korter Alvalade linnaosa, 4 korruseline hoone 12 möbleeritud korterit, mis asub Alvalade, valmis liikuma. Vastanud vastavalt BS standardite jaoks...
Seisund: NEW ei ela KIRJELDUSED Esimene korrus: 1 Suite, 1 köök aerosooli ja 1 ühisruum 1st Floor: 2 sviiti ja 1 regulaarne tuba, 1 elutuba ja rõ...
Cod. 22323

Müük Põllumaa, Angola, Luanda, Luanda, ..

Reserved negotiation
Müük
Põllumaa

500000 m²
maa müük
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB